domy z bali

Kontakt

Bezpłatna wycena
Masz projekt domu drewnianego?
Prześlij go nam,
a przygotujemy dla Ciebie
bezpłatną wycenę.
Jeżeli nie masz projektu,
z chęcią pomożemy Ci go wybrać.

Możesz skontaktować
się z nami mailowo lub telefonicznie.
Biuro sprzedaży:
ul. Podbipięty 29,
31-980, Kraków
małopolskie  
telefon biuro 12 312 80 44

Siedziba firmy:
Maków Podhalański
34-220

Biuro PROEKO

ul. Podbipięty 29
Kraków 31-980
Telefon tel. +48 12 312 80 44
Email e-mail: biuro@proeko.com

Marcin Jancarz

(wyceny i kontakt z klientem)

Email e-mail: marcin.jancarz@proeko.com

Marek Jancarz

(ekipy i wykonawstwo)

Email e-mail: marek.jancarz@proeko.com

Maciej Jancarz

(finanse i księgowość)

Email e-mail: maciej.jancarz@proeko.com
W przypadku planowanej wizyty w naszym biurze, bardzo prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu przyjazdu.

Drewniane domy na wyciągnięcie ręki

domy: dom z drewna, bali drewnianych małopolskie

Oferta firmy Domy z bali ProEko jest jasna i klarowna. Za zadanie stawiamy sobie nieść zadowolenie Klientom poprzez realizację projektów wyłonionych we wstępnej fazie współpracy. W maksymalnym czasie dwóch miesięcy przygotujemy dla Państwa dom pod klucz, który czekać będzie na aranżację wnętrz. Zachęcamy do przesyłania nam projektu wymarzonego domu, który bezpłatnie wycenimy lub podsuniemy lepsze rozwiązania przygotowane wspólnie z naszymi specjalistami.

Dom z drewna pod klucz - tak brzmi kompleksowa usługa naszej firmy. Aby w ciągu krótkiego czasu stać się właścicielem konstrukcji z marzeń, móc urządzić ją według preferowanego stylu, nadać jej osobistego charakteru wystarczy zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail do naszych specjalistów, którzy przedstawią Państwu szczegółową ofertę i wdrożą proces współpracy. Zależy nam na Państwa zadowoleniu z wykonywanych działań, dlatego też stawiamy na stały kontakt z Klientem w trakcie realizacji projektu. Mogą być Państwo pewni, że oferta, którą przygotujemy, będzie odpowiadać przedstawionym wymaganiom. W ten sposób wspólnie stworzymy dom, który służyć będzie przez długie lata ciesząc atrakcyjnym wyglądem, trwałością i solidnością.

Drewniane konstrukcje realizowane przez naszą firmę zobaczyć można na terenie całego kraju. Wykonane z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów drewnianych to doskonały wybór. Czekamy na kontakt z Państwa strony służąc pomocą i stosowną radą.

Budujemy domy z bala w oparciu o najnowsze trendy rynkowe. Dzięki współpracy z firmami zagranicznymi, przejęliśmy najlepsze technologie, tradycje i doświadczenia by móc zagwarantować Państwu ekologiczny, zdrowy i oszczędny dom.Zapytania o ofertę lub wycenę projektów bardzo prosimy wysyłać na mail biurowy.

Siedziba:
34-220 Maków Podhalański
Moniuszki 25