domy z bali

Projekty

Bezpłatna wycena
Masz projekt domu drewnianego?
Prześlij go nam,
a przygotujemy dla Ciebie
bezpłatną wycenę.
Jeżeli nie masz projektu,
z chęcią pomożemy Ci go wybrać.

Możesz skontaktować
się z nami mailowo lub telefonicznie.
Biuro sprzedaży:
ul. Podbipięty 29,
31-980, Kraków
małopolskie  
telefon biuro 12 312 80 44

Siedziba firmy:
Maków Podhalański
34-220

Bezpłatnie wycenimy realizację Państwa projektów!

Budowa domu to marzenie wielu z nas. Dzięki atrakcyjnym cenom demów z bali, staje się ono zdecydowanie łatwiejsze do zrealizowania. Nie tylko tanie, lecz również niezwykle trwałe drewniane konstrukcje, a przy tym atrakcyjne wizualnie zyskują uznanie w oczach coraz większej ilości mieszkańców naszego kraju. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – zupełnie za darmo wycenimy projekty przygotowane przez Państwa lub pomożemy w wyborze właściwego.


Poniżej znajdą Państwo nasze propozycje domów z bali zarówno parterowych jak i z poddaszem użytkowym.

Istnieje możliwość zamówienia u współpracujących z nami projektantów projektu indywidualnego oznaczającego stworzenie całkowicie nowego projektu budynku lub modyfikację projektu istniejącego.

Proszę kliknąć wybrany album.

domy z bali projekty budowa domów z bali

Projekty nietypowe

Projekty klasyczne

Praca naszych specjalistów obejmuje kompleksowe działania, począwszy od pomocy w dobraniu odpowiedniego projektu, na oddaniu kluczy do domu skończywszy. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą liczyć Państwo na wsparcie sprawdzonych architektów, którzy pomogą dopasować pomysły do realizacji. Tę wykonujemy na jednym z trzech poziomów – oddajemy Państwu dom w stanie surowym otwartym, stanie surowym zamkniętym oraz „pod klucz”. Forma ostateczna zależy wyłącznie od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Konstrukcje z bali to inwestycja na lata. Doskonała jakość, ogromna trwałość i naturalny, ekologiczny wygląd drewnianych domów to cechy, które nie pozwalają przejść obok naszej oferty obojętnie. Nasze domy to pewność dobrze podjętej decyzji - doskonała realizacja wybranych we wstępnym etapie współpracy projektów.