domy z bali

O nas

Bezpłatna wycena
Masz projekt domu drewnianego?
Prześlij go nam,
a przygotujemy dla Ciebie
bezpłatną wycenę.
Jeżeli nie masz projektu,
z chęcią pomożemy Ci go wybrać.

Możesz skontaktować
się z nami mailowo lub telefonicznie.
Biuro sprzedaży:
ul. Podbipięty 29,
31-980, Kraków
małopolskie  
telefon biuro 12 312 80 44

Siedziba firmy:
Maków Podhalański
34-220

Domy z bali – ProEko

Witamy na stronie ProEko, Jesteśmy wykonawcą wysokiej jakości domów z bali. ProEko to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy wykonują kompleksowe usługi w celu wykonania wyjątkowego domu z bali okrągłych. ProEko to rodzinny biznes, który powstał z pasji do budowania domów. Nasza siedziba mieści się Makowie Podhalański, nasze biuro sprzedażowe mieści się w Krakowie. Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty firmy Domy z bali ProEko – i Ty możesz cieszyć się ciepłą atmosferą drewnianego domu z bali.

Co gwarantujemy?

Budujemy domy z bali o różnych średnicach. Naszym klientom zapewniamy m.in.:

możliwość zobaczenia naszych realizacji na ternie całego kraju,
wysokiej jakości materiały,
kompleksowe wykonanie domu z bali do stanu pod klucz,
pomoc w przygotowaniu projektu oraz podczas składania dokumentów o pozwolenie na budowę,
przygotowanie konkurencyjnej oferty dopasowanej do wymagań klienta,
jasne warunki współpracy,
stały kontakt z klientem podczas realizacji projektu.

Dom z bali – ciepła atmosfera i wyjątkowa estetyka

Domy drewniane to wyjątkowe budowle, które przywodzą na myśl wielowiekową tradycję budownictwa i chęć życia w pobliżu natury. Domy z drewna to gwarancja stabilności na lata. W ProEko wykonujemy konstrukcje z najwyższej jakości drewna. Swoją działalność rozpoczynaliśmy na terenach u podnóży Babiej Góry, gdzie wytwarzaliśmy wyroby drewniane. Nasi specjaliści ściśle współpracują z klientem, by uzyskać satysfakcjonujący projekt i jego efektywną realizację. Wszystko po to, by każdy klient przez długie lata mógł cieszyć się komfortowym życiem w domu z bali.

Domy drewniane – trwałość i jakość na lata

Dom z bali to solidna konstrukcja. Jako firma ProEko wykonujemy domy z bali o różnych średnicach – realizację konkretnego rodzaju domu ustalamy na etapie konsultacji z klientem. Zapewniamy możliwość zobaczenia naszych realizacji na terenie kraju, ponieważ wiemy, jak znaczącą inwestycją jest budowa domu. Oglądając wykonane przez nas domy przekonasz się, jak wyjątkowe są to konstrukcje. Ich drewniana struktura to zarówno podstawa samych domów, jak i niepowtarzalny element wystroju. Wykonujemy również kompleksowe domy z bali do stanu pod klucz. Oferujemy pomoc w przygotowaniu projektu oraz podczas składania dokumentów o pozwolenie na budowę – dzięki nam będziesz mieć pewność, że wszystkie opłacone przez Ciebie usługi przeprowadzane są w sposób jasny i transparentny. Cenimy sobie dobry kontakt z klientami, dlatego oferujemy otwartą komunikację i stały kontakt podczas realizacji projektu. Skorzystaj z oferty firmy ProEko – razem stworzymy Twój wymarzony dom z bali.