domy z bali

Oferta

Bezpłatna wycena
Masz projekt domu drewnianego?
Prześlij go nam,
a przygotujemy dla Ciebie
bezpłatną wycenę.
Jeżeli nie masz projektu,
z chęcią pomożemy Ci go wybrać.

Możesz skontaktować
się z nami mailowo lub telefonicznie.
Biuro sprzedaży:
ul. Podbipięty 29,
31-980, Kraków
małopolskie  
telefon biuro 12 312 80 44

Siedziba firmy:
Maków Podhalański
34-220

Całoroczne domy drewniane

Domy drewniane z bali całoroczne

Działania naszej firmy zasięgiem obejmują teren całego kraju. W każdym miejscu na mapie Polski jesteśmy w stanie, według wcześniej dobranego projektu, w zaledwie kilka tygodni postawić dom z drewna, który zachwycać będzie nie tylko naturalnym wyglądem, lecz również trwałością, wysoką jakością i niezwykle atrakcyjną ceną. Wśród naszych realizacji znajdują się domy z drewna całoroczne oraz domki weekendowe.Bogactwo wyboru

Cechą, która wyróżnia działania naszej firmy jest elastyczność. Rozpoczynając współpracę z Klientem ustalamy, w jaki sposób przebiegać będzie realizacja wybranego projektu. Jeszcze do niedawna, wszystkie domu wykonywaliśmy z pełnych bali okrągłych o średnicy 24 cm, 26 cm, 28 cm i 30 cm. Od niedawna nasza oferta powiększyła się o domy z bala płaskiego od 16 cm do 20 cm średnicy oraz domy z bala ręcznie „ciosanego”. Różnorodność wyboru pozwoli dopasować ofertę do Państwa wymagań i rozpocząć budowę domu marzeń.

Domy drewniane całoroczne z bali to szereg korzyści, które wpływają nie tylko na wygląd, lecz również użyteczność. Nasze konstrukcje chronią przed zewnętrznym hałasem, zapewniają optymalną temperaturę o każdej porze roku, są ognioodporne ze względu na masywne elementy. To doskonały wybór dla ekologów oraz miłośników natury – są zdrowe, oszczędne, przez cały rok pachną lasem.