domy z bali

Piękna działka budowlano-rolna przy wyciągu krzesełkowym Mosorny Groń w Zawoi na sprzedaż

Bezpłatna wycena
Masz projekt domu drewnianego?
Prześlij go nam,
a przygotujemy dla Ciebie
bezpłatną wycenę.
Jeżeli nie masz projektu,
z chęcią pomożemy Ci go wybrać.

Możesz skontaktować
się z nami mailowo lub telefonicznie.
Biuro sprzedaży:
ul. Podbipięty 29,
31-980, Kraków
małopolskie  
telefon biuro 12 312 80 44

Siedziba firmy:
Maków Podhalański
34-220
02-04-2018
Oferujemy do sprzedania pięknie położoną działkę budowlano-rolną w miejscowości Zawoja, zaraz obok kompleksu narciarskiego Mosorny Groń, u podnóża Babiej Góry przy Babiogórskim Parku Narodowym.
Działka ma wielkość 39,5 arów z czego część budowlana stanowi aktualnie około 15 arów, pozostała część jest w trakcie starania o przekształcenie.
Z działki roztacza się przepiękny widok na Zawoję, Babią Górę i wyciąg krzesełkowy Mosorny Groń, a w tle słychać szum potoka umiejscowionego po drugiej stronie drogi.
Jako firma budująca domy z bali jesteśmy w stanie zaoferować zainteresowanemu kupującemu budowę na działce domu z bali.
Zawoja to malownicza wioska leżąca u podnóża Babiej Góry (1725 m n.p.m.) – królowej Beskidu Zachodniego.
Miejscowość leży w powiecie suskim, gdzie od miasta powiatowego Suchej Beskidzkiej oddalona jest o 20 km. Odległość do miasta wojewódzkiego – Krakowa, wynosi zaledwie 65km.
W Zawoi znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, z których można korzystać bez przeszkód, min. są to apteki, banki wraz z bankomatami, kilkanaście restauracji i kawiarenek z lokalnymi wypiekami, ośrodki zdrowia czy tez lecznice dla zwierząt. Utworzonych zostało wiele obiektów turystycznych takich jak park linowy, skatepark czy też kilka wyciągów orczykowy. W Zawoi usytuowany został także kompleks narciarski Mosorny Groń z 4 osobową kolejką krzesełkową przy trasie narciarskiej o długości 1440 m. Oferowana nieruchomość znajduje się zaledwie kilkaset metrów od kompleksu Mosorny Groń.
Sama okolica jest niezwykle cicha i spokojna. Otoczenie Babiogórskiego Parku Narodowego sprawia, że powietrze jest świeże i czyste.