domy z bali

Aktualności

Bezpłatna wycena
Masz projekt domu drewnianego?
Prześlij go nam,
a przygotujemy dla Ciebie
bezpłatną wycenę.
Jeżeli nie masz projektu,
z chęcią pomożemy Ci go wybrać.

Możesz skontaktować
się z nami mailowo lub telefonicznie.
Biuro sprzedaży:
ul. Podbipięty 29,
31-980, Kraków
małopolskie  
telefon biuro 12 312 80 44

Siedziba firmy:
Maków Podhalański
34-220
Zapraszamy do oglądania nowych zdjęć w galerii budynku Podhalańskie Fanaberie z garażem w przekroju bali okrągłych 24cm.

Polecamy nowe zdjęcia nowoczesnego domu z bali okrągłych na podstawie koncepcji Górski odpoczynek w przekroju bali okrągłych 30cm.

Zakończyliśmy wykonywanie prac wykończeniowych budynku indywidualnego w przekroju bali okrągłych 26cm pod Lublinem.
Zapraszamy do oglądania zdjęć w zakładce...

Oferujemy do sprzedania pięknie położoną działkę budowlano-rolną w miejscowości Zawoja, zaraz obok kompleksu narciarskiego Mosorny Groń, u podnóża Babiej Góry przy Babiogórskim Parku Narodowym.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim serdeczne życzenia spokojnych, zdrowych i rodzinny Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Dyngusa.

Szanowni Państwo informujemy, że w okresie od dnia 03.04.2018 do dnia 08.04.2018 nasze biuro w Krakowie na ulicy Podbipięty 29 będzie zamknięte.

Rozpoczynamy budowę nowoczesnego domu z bali okrągłych na podstawie koncepcji Podhalańskie Fanaberie z doprojektowanym garażem dwustanowiskowym w przekroju bali okrągłych 24cm.
Dom będziemy budować nad Bałtykiem w...

Właśnie zakończyliśmy współpracę reklamową z mistrzem olimpijskim w łyżwiarstwie szybkim Panem Zbigniewem Bródką. Życzymy udanych i zwycięskich zawodów na igrzyskach olimpijskich w Korei Południowej!