domy z bali

Aktualności

Bezpłatna wycena
Masz projekt domu drewnianego?
Prześlij go nam,
a przygotujemy dla Ciebie
bezpłatną wycenę.
Jeżeli nie masz projektu,
z chęcią pomożemy Ci go wybrać.

Możesz skontaktować
się z nami mailowo lub telefonicznie.
Biuro sprzedaży:
ul. Podbipięty 29,
31-980, Kraków
małopolskie  
telefon biuro 12 312 80 44

Siedziba firmy:
Maków Podhalański
34-220
Jesteśmy w trakcie budowy domu parterowego z bali okrągłych na podstawie projektu indywidualnego w przekroju bali okrągłych 26cm. Dom z bali wykonujemy wraz z pracami wykończeniowymi...

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy serdecznie życzenia spokojnych i przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych oraz dużo pogody ducha w tym roku.

Jesteśmy na etapie prac wykończeniowych domu z bali w przekroju bala okrągłego 26cm. Dom projektu indywidualnego w Małopolsce zaplanowany jest z pięknymi przeszkleniami w ścianach szczytowych.

Pomimo aury zimowej jesteśmy w trakcie realizacji niedużego domku z bali w Austrii. Domek budujemy w środkowej Austrii w przekroju bali okrągłych 24cm.
Pokrycie dachowe zaplanowane jako efektowna trzcina.

Szanowni Państwo,

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia spokojnych i pełnych uśmiechu Świąt oraz samych sukcesów w Nowym Roku.

Zespół Domy z bali Proeko


Serdecznie polecamy nowe zdjęcia z budowy domu parterowego wraz z pracami wykończeniowymi na podstawie koncepcji Zalesie w przekroju bali okrągłych 24cm.

Polecamy nowe zdjęcia nowoczesnego domu z bali okrągłych na podstawie koncepcji indywidualnej w przekroju bali okrągłych 26cm.

Rozpoczynamy budowę domu z bali okrągłych na podstawie projektu indywidualnego w przekroju bali okrągłych 24cm.
Dom będziemy budować w Małopolsce.